Łódź wzbogaca się o nowoczesne, strzeżone osiedle, powstające na obrzeżach, gdzie jest świeże powietrze i nie dociera miejski zgiełk. Atrakcyjne ceny to dodatkowy atut ciekawych architektonicznie zabudowań. Osiedle położone jest na wzniesieniu, w zieleni, gdzie panują cisza i spokój.  Jednocześnie znajdują się  dogodne rozwiązania komunikacyjne. Segmenty w Łodzi to miejsce, gdzie wszędzie jest blisko, można poruszać nie tylko korzystając z samochodu, ale są także połączenia komunikacji miejskiej. Dojazd liniami autobusowymi lub tramwajem do szkół, miejsc pracy, centrów handlowych jest szybki i wygodny.

Osiedla segmentów na terenie Łodzi

Natomiast wokół osiedli znajdują się zielone tereny rekreacyjne, co dla osób lubiących aktywność fizyczną powinno być dodatkową zachętą. Bardzo dobre połączenie wygód związanych z bliskością dużego miasta z urokiem zamieszkiwania wśród zieleni, z terenami przeznaczonymi do uprawiania sportów czy tras rowerowych. W weekend wygodny odpoczynek, by w tygodniu móc angażować się w pracę. Nowoczesne osiedle to zarówno budynki wielorodzinne o niskiej zabudowie, ale wyposażone w  windy, jak i domki jednorodzinne czy zabudowa szeregowa. Mieszkania w budynku wielorodzinnym uwzględniają potrzeby przyszłych mieszkańców i są budowane w najbardziej poszukiwanym metrażu, czyli od 38 do 80 m kw.

Budownictwo szeregowe w Łodzi

Wokół osiedla powstaje zabudowa szeregowa z wydzielonymi niewielkim ogródkami, przylegającymi do każdego segmentu. Na tyłach budynków będą znajdowały się dodatkowe zabudowania gospodarcze, można też postawić altanki lub dobudować taras. Wokół rozpościerają się krajobrazowo piękne widoki, które można będzie podziwiać spacerując po osiedlu, z balkonu mieszkania lub siedząc na tarasie przed własnym domem.

Segmenty w Łodzi to zabudowa jednokondygnacyjna z poddaszem, które można zagospodarować w dowolny sposób. Powierzchnia mieszkalna domów będzie wynosiła od 120 do 185 m kw. Chętni mogą zapoznać się z projekcją budynków w internecie lub obejrzeć domy pokazowe udostępniane zainteresowanym podczas dni otwartych lub na spotkaniu z menedżerem.