Odpowiednie ubrania robocze są podstawą dla spełnienia przepisów bhp oraz zminimalizowania ryzyka urazu naszego pracownika. W zależności od charakteru pracy oraz miejsca pracy ubrania ochronne powinny spełniać dane wymogi postawione przez zakład, branżę lub państwo. Firma w swej ofercie posiada pełen asortyment ubrań roboczych dla pracowników.

Gdzie kupować ubrania robocze

A w ofercie kaski w różnych kolorach oraz różnej konstrukcji np. dla operatorów wózków widłowych. Okulary ochronne oraz maski spawalnicze przeznaczone dla osób, które w swej pracy ciągle narażone są na utratę wzroku lub uszkodzenie oka. Dla ludzi, których ręce mają stały kontakt z ostrymi przedmiotami lub gorącymi przedmiotami firma posiada szeroką gamę rękawiczek ochronnych. Rękawiczki, kevlarowe, powlekane gumą, gumowe, materiałowe oraz wiele innych. W ofercie firmy figurują także buty. Między innymi buty otwarte, buty pełne, buty ze wzmocnionym stalowym noskiem. W środowisku mocno zapylonym lub przy kontakcie z oparami niezbędna jest maska chroniąca drogi oddechowe – maska przeciwpyłowa. Wyboru można dokonać wg. materiału z jakiego jest wykonana, sposobu mocowania oraz filtracji.

Kompletne ubrania robocze

Firma posiada także w swej ofercie kompletne ubrania robocze takie jak kombinezony, zazwyczaj wykorzystywane przez lakierników. Ubrania robocze oraz odzież ochronną można kompletować według własnego uznania. Firma sprzedaje spodnie, koszulki, bluzy polary oraz wiele innych renomowanych firm polskich oraz europejskich producentów. Odpowiednia odzież robocza przekłada się także na bezpieczeństwo oraz wygodę Twojego pracownika.

Firma posiada w swej ofercie wykonywanie ubrań roboczych na zamówienie (czyli w nietypowych rozmiarach). Wysokiej jakości odzież ochronna oraz artykuły bhp sprawiają, że posiadamy silnie ugruntowaną pozycję na rynku. Prawdopodobnie zaufały nam już wszystkie branże w Polsce.

Z pełną ofertą zapoznasz się na wskazanej stronie docelowej – Ubrania Robocze

[Głosów:0    Średnia:0/5]