Podłogi to ważna decyzja, bez względu na to czy chcesz umieścić je w domu, firmie handlowej czy w przemyśle. Każdy rodzaj podłogi ma swoje zalety i swoje wady. Jednak w odniesieniu do podłogi epoksydowej, musisz wiedzieć że to zapewnia liczne korzyści w sposób efektywny, jak również kosztowo.

Czym jest posadzka epoksydowa

Posadzki epoksydowe to taka powierzchnia podłogowe składająca się z wielu warstw żywicy epoksydowej stosowanej do podłoża do głębokości mniejszej niż dwa milimetry. Epoksydowa podłoga składa się z żywic i utwardzaczy. Żywica i utwardzacz mieszają się ze sobą muszą reagować chemicznie. Tworzy się sztywny materiał z tworzywa sztucznego, który jest mocny, odporny na degradację i które bardzo dobrze pokrywa całość podłoża. Posadzki epoksydowe są bardzo silne i mogą być stosowane w najbardziej wymagających środowiskach przemysłowych, a także mogą zapewnić piękny dodatek do każdej innej opcji. Wysokiej jakości żywica epoksydowa jest używana do aktualizacji powierzchni, uzyskania efektów barwnych, ochrony podłogi przed korozją i uzyskania wielu innych korzyści. Wszystkie te cechy zapewniają dłuższą trwałość powierzchni. Epoksydowa podłoga może tchnąć nowe życie do twoich starych podłóg.

montaż podłogi epoksydowej

Elegancja podłóg epoksydowych

Taka powłoka jest doskonałym sposobem do zapewnia tego, że np. sklep będzie wyglądać jak najlepiej i że to wykończenie będzie trwać przez wiele lat. Epoksydowa warstwa podłogi z tworzywa sztucznego to idealne wykończenie. Występuje w różnych kolorach i stylach. Prosta, solidna podłoga epoksydowa jest idealna dla przedsiębiorstw przemysłowych. Kolor ten może być wybrany ze standardowej palety barw. Istnieje również opcja dodawania dodatków kolorów. Materiały stosowane do podłogi epoksydowe są silniejsze niż beton. Powłoka stosowana w tego rodzajach podłóg jest odporna na deszcz i słońce, zaprojektowana aby błyszczeć. Powłoka epoksydowa jest bardzo łatwa do czyszczenia i nie widać na niej pyłu. Instalacja jest prosta i szybka. Może ona być stosowana w dowolnym miejscu, w którym wymagana jest podłoga.

Praktyczne zastosowanie tacich podłóg znajdziesz w dziale posadzki epoksydowe